Březen 2007

Kontakty

17. března 2007 v 23:51
Těmto lidem se můžete ozvat......
Tono: 353-707-074
Lukas: 300-713-166
PiratSW: 429-889-763
Dany:474-458-890 (Hlavne tenhle kontakt)

Typy a Triky

17. března 2007 v 23:42
Barevný nick a bind
Podrobně i pro počítačově nezdatné, popis jak si udělat barevné jméno, jak navolit kupříkladu zmáčknutím jedné klávesy pordrav ostatním a nebo třeba rychlou změnu nicku při ukončení mapy.

Předem popíši pár rad které se vztahují k níže popsaným postupům.
Barvy se specifikují tím že před číselnou hodnotu barvy napíšete znak "^" ta se nejlépe napíše tak že si přepnete klávesnici na anglickou (bud vpravo ťuknete na CS a přepnete na EN nebo zmáčknete na klávesnici levý "Alt" a zároveň levý "Shift" dále zmáčknete levý "Shift" a zároveň klávesu se stříškou (6,ž), zpět českou klávesnici navolíte opětovným postupem jako na anglickou). Barvy jsou definovány číslem a to takto:
^1 ^2 ^3 ^4 ^5 ^6 ^7 ^0
Dále doporučuji v "Průzkumníku" nastavit zobrazování známých přípon a to tak že spustíte "Průzkumník", v menu vyberete "Nástroje" dále "Možnosti složky"dále "Zobrazit" a dále odznačíte zatržítko u řádku "Skrýt příponu souborů známých typů" a potvrdíte.
Taktéž doporučuji zkopírovat si soubory které budete modifikovat někam jinam aby při případném nezdaru na poprvé jste mohli vrátit "originály" a začít znovu :

Začneme barevným jménem:
Je to velmi prosté vybaveni předchozím textem :) Spustíme hru a zvolíme "Multiplayer Options" vlevo do "Player Name:" napíšem své barevné jméno. Můžeme použít třeba na každé písmeno jinou barvu, například jméno takto vybarvené: Kakabus
Napíšeme postupným měněním barev takto: ^1K^2a^3k^4a^5b^6u^7s

Dále si "nabindujeme" hlášku, třeba "Ahoj všichni nulaři" kterou stále psát je otravné a přitom stačí zmáčknout jednu klávesu. Budeme ale muset upravit soubor který se nachází v adresáři ...Call of DutyMain
Jmenuje se "config_mp.cfg" , takže otevřeme tento soubor nějakým editorem, kupříkladu "Poznámkový blok" který je součástí všech Windows, nelekejte se vypadá nečitelně protože řádkování textu zde nejní pro poznámkový blok čitelné, oddělení řádek je takový ten obdélníček :). Je jedno kam takže třeba nakonec připíšeme toto:
bind O "say ^1Ahoj všichni nulaři" a soubor uložíme.
Tím jsme si nastavili že když kdykoli ve hře zmáčkneme klávesu "O" tak se hláška sama napíše jako naše zpráva a bude červeně. Samozřejmě i zde můžeme použít jakékoli barvy klidně i po písmenku jako jsme dělali při "barvení" našeho jména :)
Takto si můžete navolit více různých textů na různé klávesy ale pozor, důležité je, aby jste za prvé, vždy nabindovali jinou klávesu (v příkladu "O") a také nepoužily již používanou klávesu kerou jste si navolili na ovládání hry!

Dále si uděláme skriptík, který nám po zmáčknutí navolené klávesy, při ukončení mapy začne měnit náše jméno na to co si navolíme.
Za prvé si "nabindujeme" klávesu kterou budeme skriptík spouštět. Uděláme to stejně jako v předchozím příkladu ale místo "say" napíšeme "exec" a místo textu hlášky dáme název scriptu (který si dále popíšeme) který chceme spustit. Jako příklad uvedu třeba takto:
bind P "exec color-name.cfg"
Ve hře kdykoli zmáčknete klávesu "P" se spustí váš script nazvaný "color-name.cfg"
A teď jak vytvoříme script, nejní to nic jiného než holý text který vytvoříte třeba pomocí již zmiňovaného poznámkového bloku který je součástí všech windows ve složce "Příslušenství", tedy ho spustíme a napíšeme script třeba takto:

// Zmena barev 0 - 7 celeho nicku
set name ^0K^0a^0k^0a^0b^0u^0s^0:)
wait 10
set name ^1K^1a^1k^1a^1b^1u^1s^1:)
wait 10
set name ^2K^2a^2k^2a^2b^2u^2s^2:)
wait 10
set name ^3K^3a^3k^3a^3b^3u^3s^3:)
wait 10
set name ^4K^4a^4k^4a^4b^4u^4s^4:)
wait 10
set name ^5K^5a^5k^5a^5b^5u^5s^5:)
wait 10
set name ^6K^6a^6k^6a^6b^6u^6s^6:)
wait 10
set name ^7K^7a^7k^7a^7b^7u^7s^7:)
wait 10
// Defaultni nick v barvach
set name ^3Kakabus

Poté soubor uložíme do adresáře ...Call of DutyMain s názvem přesným jak jsme si předtím nabindovali a to "color-name.cfg"
Script se uloží ale s příponou "color-name.txt" a proto je nutné přejmenovat koncovku na "color-name.cfg" toť vše, jak jednoduché :)
Jenom bych dodal že samozřejmě si můžete změnit barvy (změnou čísel) a změnit písmena protože bych nerad aby na trubce hrálo 15 Kakabusu :)))
Můžete si script prodloužit o mnohem více řádek ale doporučuji nepřekračovat cca 150 řádků protože pak se to nestačí vypsat, taktéž nepoužívejte přímo ve hře ale jen při ukončení kola do výsledkové listiny než se začne nahrávat další mapa a to proto že to otravuje ostatní a taky by jste mohli bejt vykopnuti ze serverů které mají spuštěnu ochranu proti "spamu" :)

Naši Borci

17. března 2007 v 23:41
Tak toto su najlepsi chlapci na svete:
(SGS) Tono (SVK) - tento borec hrá podla toho aký má deň ak hrá zle tak mal zlý deň ale keď má dobrý deň tak ho nezabije nikto :-))))))))))
(SGS) Lukas (SVK) -toto je taký chlápek že nikdy nevieš čo od neho môžeš čakať (ak uvidíš chlapca s BAR a vysokým skóre je to on :-)
(SGS) Pirat SW ( Cz) - je to zabijak pred ktorým tak lahko neuniknes
(SGS) Kiko (SVK) - Tak tento borec nepotrebuje ani komentár ked sa s ním stretnete posúdte sami :-)
(SGS) J.Machy (Cz)- tomuhle hráči dlouho trvá než se rozjede ale jakmile se rozjede tak to stojí za to :-D
(SGS) D@ny- Je to hrac dost velkych kvalit Good killer

Download

17. března 2007 v 23:33 -=Hamachi=-
Hamachi si můžete stahnout zde (Slunečnice), zde (Instaluj), zde (Stahuj) a nebo [DOPORUČJI!!!] zde.

Sítě

17. března 2007 v 23:29 -=Hamachi=-
Tady máte pár sítí:
jméno:DanSkywalker heslo:794300(Na téhle síti se paří vsechno)
jméno:VIta heslo:vita
jméno:TopTen.blog.cz heslo:TopTen
jméno:Pařanský Doupě (COD 2) heslo:masakr
jméno:Tady se hraje jen pro V.I.P heslo:123
Do komentářů můžete psát i jiné sítě!